Dzień  Babci i Dziadka  19. 01.2024

3 miesiące temu

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola zaprosiły do Mok- u w Sulejowie swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. Następnie dzieci wręczyły samodzielnie przygotowane laurki oraz złożyły życzenia .To były naprawdę wyjątkowy dzień.  Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.