Piękna i radosna wiosna - konkurs recytatorski

11 miesięcy temu

27 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. ????"Piękna i radosna wiosna"???? zorganizowany przez panią Anię. W konkursie wzięło udział 26 dzieci ze wszystkich grup. Głównym celem konkursu była popularyzacja poezji wśród najmłodszych oraz rozwijanie uzdolnień recytatorskim dzieci. Wszyscy uczestnicy wspaniałe zaprezentowali znane i mniej znane wiersze o wiośnie. Obrady jury była bardzo burzliwe. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz wręczone przez Panią Dominikę Kolek. Serdecznie dziękujemy Pani Dominice za obecność podczas konkursu.

Konkurs dostarczył uczestnikom wiele wrażeń, a przede wszystkim dobrą zabawę i nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.????