Samorządowe Przedszkole w Sulejowie


Galeria


Piknik Rodzinny

 

2 czerwca 2023 w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny.  W programie były dmuchawce zjeżdżalnie, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże, animacje, wata cukrowa, pieczona kiełbasa i słodki poczęstunek. Mimo  niesprzyjającej pogody wszyscy wspaniale się bawili. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Ratownicy WOPR w przedszkolu

29 maja 2023 r. odwiedzili nasze przedszkole ratownicy WOPR-u.  Przedszkolaki dowiedziały się czym zajmuje się Wodne Pogotowie Ratownicze oraz jak należy zachowywać się nad wodą, by wypoczynek był bezpieczny.  Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały też sprzęt ratowniczy i z ochotą brały udział w ćwiczeniach. Dziękujemy ratownikom za to spotkanie.

Z wizytą w bibliotece

 Z wizytą w bibliotece

 W maju Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Sulejowie odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.   Zwiedziły pomieszczenia  oraz zobaczyły jak wygląda księgozbiór .Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek.   Przedszkolaki obejrzały również książeczki z działu dziecięcego. które bardzo spodobały  im się spodobały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w ?domu książek?, ale na pewno nie ostatnia.

Piękna i radosna wiosna - konkurs recytatorski

27 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "Piękna i radosna wiosna" zorganizowany przez panią Anię. W konkursie wzięło udział 26 dzieci ze wszystkich grup. Głównym celem konkursu była popularyzacja poezji wśród najmłodszych oraz rozwijanie uzdolnień recytatorskim dzieci. Wszyscy uczestnicy wspaniałe zaprezentowali znane i mniej znane wiersze o wiośnie. Obrady jury była bardzo burzliwe. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz wręczone przez Panią Dominikę Kolek. Serdecznie dziękujemy Pani Dominice za obecność podczas konkursu.

Konkurs dostarczył uczestnikom wiele wrażeń, a przede wszystkim dobrą zabawę i nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

 

 

 

 

 

 


 

Przedszkolny konkurs wokalny

Wiosenny konkurs wokalny Witaj Wiosno

23 marca 2023 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs wokalny organizowany przez p. Annę Leśniewską. Wszystkie grupy przedszkolne prezentowały swoje umiejętności wokalne przed zgromadzoną społecznością wokalną. Na zakończenie p. Dyrektor oraz p. Ania wręczyły dyplomy oraz słodkie niespodzianki.

Witaj wiosno

Witaj wiosno!

21 marca przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Sulejowie tradycyjnym przemarszem powitały wiosnę. Chociaż pogoda była  nieco kapryśna korowód naszych milusińskich sprawił , że na  ustach mieszkańców Sulejowa pojawiły się wiosenne uśmiechy.