Samorządowe Przedszkole w Sulejowie


Galeria


Dzień Postaci z Bajek

W tym roku również obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane w bajowe stroje. Były wesołe tańce, konkursy, zagadki. Dzieci prezentowały swoje stroje i opowiadały o ulubionym bohaterze bajek. Tego dnia wszyscy przenieśliśmy się do bajkowej krainy marzeń.

Święto niepodległości

10 listopada 2022 był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym. Obchodziliśmy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  Dzieci z najstarszych grup pod kierunkiem nauczycielek przygotowały i przedstawiły program słowna ? muzyczny dla zgromadzonej społeczności przedszkola. Była to wielka lekcja patriotyzmu dla naszych przedszkolaków.

Dzień Edukacji Narodowej

Dziś obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki zaprezentowały przepiękny występ artystyczny dziękując wszystkim Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich kształcenie, wychowanie i opiekę.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za czynny udział w życiu przedszkola, za pyszny tort i kwiaty.

Pożegnanie lata - powitanie jesieni

23 września dzieci z naszego przedszkola uroczyście pożegnały lato i powitały jesień  . Panią jesień przedszkolaki  powiały śpiewając i tańcząc. Barwny korowód przedszkolaków przemaszerował ulicami naszego miasta w poszukiwaniu  pierwszych oznak jesieni. Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu na jesienne nakrycie głowy.

Jesienne nakrycie głowy - konkurs przedszkolny

23 września, pierwszego dnia Jesieni nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego "Jesienne nakrycie głowy". Wszystkie prace były wyjątkowo piękne i dlatego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za udział w konkursie.

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu w Sulejowie

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Był to dzień magiczny, pełen niespodzianek i radości. Było dużo wesołych zabaw, pyszny poczęstunek, malowanie tatuaży. Tego dnia gościliśmy też panie z Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Sulejowie, które zapoznały przedszkolaków z lit. dziecięcą .Zostawiły też wspaniałe upominki za które serdecznie dziękujemy.

Przedszkolaki poznają ruch drogowy

14.09.2020 przedszkolaki z grup Żabki i Motylki odbyły wycieczkę na pobliskie skrzyżowanie. Dzieci poznały zasady bezpiecznego poruszania się w pobliżu jezdni. Dzieci obserwowały poruszanie się pieszych i ruch kołowy , oglądały znaki drogowe oraz oznakowane przejście dla pieszych. Dowiedziały się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię  w miejscu do tego wyznaczonym.