Piękna i radosna wiosna - konkurs recytatorski

27 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. "Piękna i radosna wiosna" zorganizowany przez panią Anię. W konkursie wzięło udział 26 dzieci ze wszystkich grup. Głównym celem konkursu była popularyzacja poezji wśród najmłodszych oraz rozwijanie uzdolnień recytatorskim dzieci. Wszyscy uczestnicy wspaniałe zaprezentowali znane i mniej znane wiersze o wiośnie. Obrady jury była bardzo burzliwe. Na zakończenie konkursu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz wręczone przez Panią Dominikę Kolek. Serdecznie dziękujemy Pani Dominice za obecność podczas konkursu.

Konkurs dostarczył uczestnikom wiele wrażeń, a przede wszystkim dobrą zabawę i nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Przedszkolny konkurs wokalny

Wiosenny konkurs wokalny Witaj Wiosno

23 marca 2023 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs wokalny organizowany przez p. Annę Leśniewską. Wszystkie grupy przedszkolne prezentowały swoje umiejętności wokalne przed zgromadzoną społecznością wokalną. Na zakończenie p. Dyrektor oraz p. Ania wręczyły dyplomy oraz słodkie niespodzianki.

Witaj wiosno

Witaj wiosno!

21 marca przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Sulejowie tradycyjnym przemarszem powitały wiosnę. Chociaż pogoda była  nieco kapryśna korowód naszych milusińskich sprawił , że na  ustach mieszkańców Sulejowa pojawiły się wiosenne uśmiechy.

Bal karnawałowy z Babcią i z Dziadkiem

Bal  Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

14 lutego 2023 r w auli sulejowskiego Mok-u odbył się niezwykły bal karnawałowy.  Na początku przedszkolaki zaprezentowały  dla swoich kochanych Babć i Dziadków  program artystyczny a później po życzeniach i wręczeniu upominków odbyła się wspaniała  zabawa.

Dziękujemy Dyrektorowi Mok p. Dariuszowi Wojtysikowi za udostepnienie sali oraz dla  p. Aleksandry Grzywacz za nieocenioną pomoc przy organizacji balu. Podziękowania kierujemy także dla Rodziców za poczęstunek i pomoc w organizacji uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy  zaś dla wszystkich Babć i Dziadków za obecność i wspólną zabawę.