Moj przyjaciel pies - konkurs plastyczny

28 października nastąpiło rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastyczna- technicznego "Mój przyjaciel pies". Wszystkie prace zostały wykonane niezwykle starannie. Można je obejrzeć na wystawie na górnym korytarzu.

A oto zwycięzcy.

W kategorii wiekowej 3- latki:

I miejsce Alicja - Jeżyki

II miejsce Zuzia - Jeżyki

III miejsce Ksawery - Jeżyki

W kategorii wiekowej 4-latki:

I miejsce Hania - Pszczółki

II miejsce Martynka - Biedronki i Antoni - Motylki.

III miejsce Mikołaj - Motylki

W kategorii wiekowej 5-latki:

I miejsce Laura - Motylki

II miejsce Antoni - Żabki,

III miejsce Zuzia - Biedronki i Maja - Motylki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie.

Dzień Postaci z Bajek

W tym roku również obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane w bajowe stroje. Były wesołe tańce, konkursy, zagadki. Dzieci prezentowały swoje stroje i opowiadały o ulubionym bohaterze bajek. Tego dnia wszyscy przenieśliśmy się do bajkowej krainy marzeń.

Święto niepodległości

10 listopada 2022 był w naszym przedszkolu dniem wyjątkowym. Obchodziliśmy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.  Dzieci z najstarszych grup pod kierunkiem nauczycielek przygotowały i przedstawiły program słowna ? muzyczny dla zgromadzonej społeczności przedszkola. Była to wielka lekcja patriotyzmu dla naszych przedszkolaków.

Dzień Edukacji Narodowej

Dziś obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki zaprezentowały przepiękny występ artystyczny dziękując wszystkim Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich kształcenie, wychowanie i opiekę.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za czynny udział w życiu przedszkola, za pyszny tort i kwiaty.

Pożegnanie lata - powitanie jesieni

23 września dzieci z naszego przedszkola uroczyście pożegnały lato i powitały jesień  . Panią jesień przedszkolaki  powiały śpiewając i tańcząc. Barwny korowód przedszkolaków przemaszerował ulicami naszego miasta w poszukiwaniu  pierwszych oznak jesieni. Tego dnia odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu na jesienne nakrycie głowy.