Jesienne nakrycie głowy - konkurs przedszkolny

23 września, pierwszego dnia Jesieni nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego "Jesienne nakrycie głowy". Wszystkie prace były wyjątkowo piękne i dlatego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom i ich rodzicom za udział w konkursie.

Dzień Przedszkolaka w Samorządowym Przedszkolu w Sulejowie

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Był to dzień magiczny, pełen niespodzianek i radości. Było dużo wesołych zabaw, pyszny poczęstunek, malowanie tatuaży. Tego dnia gościliśmy też panie z Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Sulejowie, które zapoznały przedszkolaków z lit. dziecięcą .Zostawiły też wspaniałe upominki za które serdecznie dziękujemy.

Przedszkolaki poznają ruch drogowy

14.09.2020 przedszkolaki z grup Żabki i Motylki odbyły wycieczkę na pobliskie skrzyżowanie. Dzieci poznały zasady bezpiecznego poruszania się w pobliżu jezdni. Dzieci obserwowały poruszanie się pieszych i ruch kołowy , oglądały znaki drogowe oraz oznakowane przejście dla pieszych. Dowiedziały się jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię  w miejscu do tego wyznaczonym.