Dzień Edukacji

16 października 2023 r  w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Grupa Pszczółek pod kierunkiem p. Anety Łuczyńskiej zaprezentowała inscenizację słowno ? muzyczną  przed zgromadzonymi gośćmi oraz społecznością przedszkolną. Oprawę muzyczną przygotował p. Mariusz Magiera. Wspaniały występ nagrodzono  gromkimi brawami. Do życzeń dołączyła się również p. dyrektor Martyna Ciach oraz przedstawicielki Rady Rodziców

Samorządowcy pamiętają o przedszkolakach

Dziękujemy naszym nieocenionym Radnym ? p. Bartoszowi Borkowskiemu, p. Jarosławowi Sarlejowi, p. Michałowi Gaczkowskiemu oraz p. Marcinowi Gadomskiemu za podjęcie wyzwania postawionego przez Radę Rodziców naszego przedszkola i ufundowanie zabawek dla dzieci. Niespodzianka ta sprawiła przedszkolakom mnóstwo radości. Serdecznie dziękujemy.

Piknik Rodzinny

2 czerwca 2023 w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny.  W programie były dmuchawce zjeżdżalnie, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże, animacje, wata cukrowa, pieczona kiełbasa i słodki poczęstunek. Mimo  niesprzyjającej pogody wszyscy wspaniale się bawili. Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Ratownicy WOPR w przedszkolu

29 maja 2023 r. odwiedzili nasze przedszkole ratownicy WOPR-u.  Przedszkolaki dowiedziały się czym zajmuje się Wodne Pogotowie Ratownicze oraz jak należy zachowywać się nad wodą, by wypoczynek był bezpieczny.  Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały też sprzęt ratowniczy i z ochotą brały udział w ćwiczeniach. Dziękujemy ratownikom za to spotkanie.

Z wizytą w bibliotece

W maju Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Sulejowie odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.   Zwiedziły pomieszczenia  oraz zobaczyły jak wygląda księgozbiór .Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek.   Przedszkolaki obejrzały również książeczki z działu dziecięcego. które bardzo spodobały  im się spodobały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w ?domu książek?, ale na pewno nie ostatnia.